BI gyakornok

Deutsche Telekom IT Solutions

Standszám:

B12

Company Description
A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Job Description
Mint BI gyakornok a szenior kollegáink mellet részt veszel egy OnPrem- vagy felhőalapu BigData projektben, és segítesz a projektben adodó feladatok elvégzésében.

Tapasztalatot gyüjthetsz egy nemzetközi projektcsapatban, és lehetőséget kapsz arra, hogy korszerü ezközökkel és bevált fejlesztési modszertanokkal dolgozzál.

Feladatok:

Data Pipeline-ok / BigData rendszerek monitorozása
Résztvétel egyszerübb fejlesztési feladatokban
Hibaanalizis / hibák elhárítása szenior Kollegák segítségével
AdHoc adatanalizisek elvégezése
Qualifications

Elvárások:

Az Üzleti Intelligencia / BigData architektúrák alapismerete
Nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte hosszabb távon
Heti legalább 20 óra munkavégzés
Korszerü BigData technológiák alapismerete (pl. Spark keretrendszer, Hadoop, File-Formátumok)
Tapasztalat minimum 1 programozónyelvben (pl. C#, Java, Python vagy más)
Relációs Adatbázisok / SQL ismerete (pl. ORACLE, MySQL, PostgreSQL, etc.)
Minimum B1 angol vagy / és német nyelvtudás

Előnyök:

Korszerü ezközök / fejlesztői környezetek ismerete (pl. Visual Studio, Databricks, Jupiter, Git)
NoSQL adattárak alapismerete
Felhőszolgáltatások alapismerete (pl. Azure vagy AWS)

Additional Information
* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Jelentkezésedet várjuk a(z) B12 standon!
Ha szeretnéd a profilodba menteni az állást, akkor lépj be, vagy regisztrálj itt.