Fiókvezető – Kazincbarcika, Ibrány

MBH Bank

Standszám:

D25

Milyen feladatokban számítunk rád?
• A fiók minél nagyobb eredményességének elérése, a tervcélok megvalósítása
• A fiók üzleti stratégiájának kialakítása kisvállalati és lakossági ügyfélkörben, a vonzáskörzetbe tartozó akvizíciós tevékenység irányítása
• A fiók HR stratégiájának kialakítása és megvalósítása
• Banki képviselet ellátása
• Az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása tárgyi és személyi feltételeinek megteremtése, a banküzem hatékony működtetése
• A munkatársak szakmai továbbképzésének, fejlesztésének biztosítása, munkájuk ellenőrzése és értékelése
• Rendszeres minőségi visszajelzés adása a közvetlen kollégák irányába
• A fiók erősségeinek és fejlesztendő területeinek folyamatos elemzése, a tapasztalatok alapján történő vezetői döntések meghozatala
• A döntési hatásköri és illetékességi listában meghatározott mértékig döntések meghozása és azok végrehajtásának felügyelete, a hatáskört meghaladó döntések előkészítése
• Az irányított fiók banki kockázatainak folyamatos monitoringja, az ügyfél és követelés minősítés jóváhagyása
• Az üzleti információk, konkurenciaanalízis banküzemi tapasztalatok, folyamatos magasabb szintre történő visszacsatolása
• Minden rendelkezésére álló eszközzel a törvényekben, rendeletekben és a bank belső szabályzataiban előírt prudens banki működés betartatása
• Adott képzésben a beosztottak szakmai továbbképzéséről való gondoskodás az illetékes területekkel együttműködve
• Szükséges nyilvántartások vezetése

Milyen tudásra és tapasztalatra lesz szükséged?
• Felsőfokú végzettség
• Banknál/pénzintézetnél több éves tapasztalat értékesítésben, finanszírozásban, ügyfélkezelésben
• Releváns tapasztalat értékesítési kollégák vezetésében, irányításában, motiválásában
• Inspiráljanak az értékesítési tervek, versenyek, és ha a teljesítményről napi visszajelzést kapsz

Miben számíthatsz még ránk?
• Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
• Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
• Szupercsapatként működünk együtt
• Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
• Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Jelentkezésedet várjuk a(z) D25 standon!
Ha szeretnéd a profilodba menteni az állást, akkor lépj be, vagy regisztrálj itt.