Ipari mérnök / Industrial Engineer

Apollo Tyres Hungary Kft.

Standszám:

D18

Új kollégáinkat keressük IPARI MÉRNÖK pozícióba!
Apollo Tyres Hungary, D18 stand

A következő feladatokban számítunk rád:
• A gyártási rendszer, és gyártási elvek biztosítása, továbbá a gyártási tevékenységek összehangolása annak érdekében, hogy a nyersanyagok, emberi készségek és egyéb szükségletek hatékonyan alakuljanak át késztermékké.
• Gyártási és erőforrás gazdálkodási rendszerek bevezetésének koordinálása és elősegítése.
• Munkahelyek módszertani, ciklusidő, és ergonómiai elemzése.
Elvárások:
• BSC vagy MSC diploma a következők valamelyikében: Ipari-, gépészmérnök, műszaki menedzser, logisztikai/lean mérnök
• Angol nyelv legalább középfokú ismerete
• 2-5 év releváns szakmai tapasztalat.
Folyamatmérnökként, termelési mérnökként szerzett tapasztalat előny.

Amit mi nyújtunk neked, ha minket választasz:
• Magas bónusz, lakhatás támogatása
• Szakmai fejlődési lehetőség az ország egyik legmodernebb gyárában
• Ipar 4.0
• Minden nap foglalkozunk azzal, hogy a fejlesztésekben használhasd kreativitásod és tudásod.

We are looking for our new colleagues for the position of INDUSTRIAL ENGINEER!
Apollo Tyres Hungary, pavilon D18

Tasks:
• Providing physical system together with a set of operating guidelines and coordinating with all manufacturing activities of production for efficient conversion of raw materials, human skills and other inputs into finished products.
• Coordinating & facilitating the implementation of Production systems & ERP systems.
• Performing Method studies, Time studies, and ergonomic assessment of workplaces.
Expectations:
• BSC or MSC degree in one of the following: industrial-, mechanical-, technical-, logistic/lean engineer.
• Intermediate English
• 2-5 years of relevant professional experience
Experience in process engineering or in manufacturing support engineering is an advantage.

What we offer you if you choose us:
• High bonus, housing allowance
• Professional development opportunity in one of the most modern factories in the country
• Industry 4.0
• We work every day to help you use your creativity and knowledge in your development.

Jelentkezésedet várjuk a(z) D18 standon!
Ha szeretnéd a profilodba menteni az állást, akkor lépj be, vagy regisztrálj itt.