Minőségügyi folyamatmérnök

Knorr-Bremse Vasúti Jármű Rendszerek Hungária Kft.

Standszám:

A32

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.

EZEK LESZNEK A FELADATAID

Szereldei és felületkezelési minőségirányítási folyamatok kialakítása és ellenőrzése a folyamatmérnökséggel közösen, a szerelt termékek minőségének folyamatos fejlesztése érdekében
Minőségügyi tervek készítése, naprakészen tartása
Elsőminta gyártások koordinációja, felügyelete
Gyártási folyamatok felügyelete
Üzemre visszavezethető belső és külső vevői reklamációk kezelése, gyökérok elemzések, javító intézkedések bevezetésének és hatékonyságellenőrzésének a koordinációja
Termék- és folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel a társosztályokkal közösen, minőségügyi projektek vezetése
A termelési szervezeti célok, KPI-ok (COPQ, FTF, DQ) felügyelete és riportálása, eltérés esetén részvétel a területre vonatkozó korrekciós javaslatok, intézkedések kidolgozásában
Rendszer, folyamat és termékauditokra való felkészülés, aktív részvétel az auditokon, az esetleges javító intézkedések meghatározásában és azok megvalósításában
Folyamatmérnökséggel együttműködve részvétel a P-FMEA tevékenységekben, tevékenységek koordinációja és akciók nyomon követése
Beszállítói minőségügyi mérnökökkel való együttműködés a vásárolt tételek minőségének folyamatos javítása érdekében
Minőségügyi statisztikák, riportok készítése, rendszeres karbantartása, elemzése
Minőségügyi oktatások megtartása, dolgozók képzése, betanítása

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

Főiskolai vagy egyetemi végzettséget szereztél műszaki területen
Dolgoztál már minőségügyben, gyakorlati tapasztalatod van a minőségügyi technikák alkalmazásában (pl.: MSA, SPC, 5Why, 5D, Ishikawa)
Magabiztosan kommunikálsz angolul (szóban és írásban)
Strukturált gondolkodás, célorientáltság, folyamatszemlélet, önállóság, precizitás és ügyfélközpontúság jellemez
Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

Rugalmas munkaidővel támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyát
Az alapbéren felül, Cafeteria és még számtalan juttatás vár
Magán egészségbiztosítási csomagunk már a próbaidő alatt elérhető
Könnyen megközelíthetőek vagyunk tömegközlekedéssel, biciklidet, autódat, motorodat is biztonságban tudhatod ingyenes bejárathoz közeli parkolónkban
Fejlődésedet minden évben szakmai és soft skill képzésekkel segítjük
A vasútiparban nagy múltnak örvendő, stabil vállalat vagyunk
Az első három hónapban részletes betanulási programmal segítjük beilleszkedésed
Támogatjuk az egészséges életmódot, csatlakozhatsz sportegyesületünkhöz, kedvezményesen úszhatsz a kerületi uszodában, valamint örömmel várunk céges konditermünkben is
A mindennapokat olyan rendezvények színesítik, mint a sportnap, családi nap
Számíthatsz csapatépítő programokra, hogy ne minden csak a munkáról szóljon

Jelentkezésedet várjuk a(z) A32 standon!
Ha szeretnéd a profilodba menteni az állást, akkor lépj be, vagy regisztrálj itt.