Mozdonyvezető-gyakornok

MÁV-VOLÁN-csoport

Standszám:

B4

Te is rajongója vagy a vonatoknak? Szeretnél egy igazán felelősségteljes munkát végezni? Ha egy igazi hivatást keresel akkor csak Téged várunk!
Jelentkezz a MÁV-START Zrt.-hez, 2024. áprilisában, Budapesten induló tanfolyamunkra!
Találkozzunk a B4-es standnál!

Új munkatársunk feladatai lesznek:
– a 18-22 hónapos tanfolyam ideje alatt a szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek elsajátítása
hatósági vizsgákon való részvétel, melyek sikeressége esetén mozdonyvezetőként foglalkoztatunk tovább Budapest, Szolnok, Győr, Hatvan, Balassagyarmat, Székesfehérvár telephelyünkön
– a tanfolyam elvégzését követően a járművek műszaki ellenőrzése és előkészítése, menetrend szerinti továbbítása lesz a feladatod

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van:
– érettségi bizonyítvány
– betöltött 20. életév
– orvosi alkalmasság
– erkölcsi bizonyítvány
– a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Amit ajánlunk:
– stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
– teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is
– béren kívüli juttatások
– a tanfolyam idejére szállás biztosítása
– ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére – 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
– vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
– munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség