Senior Vállalati hitelkockázat-kezelő

Adecco Személyzeti Közvetítő Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Dinamikusan növekvő banki partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Szenior vállalati hitelkockázat-kezelő

Feladatok:
Vállalati hitel kockázatvállalással kapcsolatos előterjesztések készítése, ezen belül:
pénzügyi elemzés,
pénzügyi előrejelzés, scenario-k készítése,
kockázatok azonosítása,
javaslattétel:
a kockázatok kezelésére,
az ügylet struktúrájára, feltételrendszerére,
az ügylet, a cégfinanszírozás elfogadhatóságára,
Döntésképes előterjesztés készítése;
Ügyféllátogatás (amennyiben szükséges az értékesítő kolléga támogatása);
Részvétel az ügyfél- és ügyletmonitorig tevékenységben, és kockázatvállalási folyamatok fejlesztésében.

Elvárások:
Felsőfokú gazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség;
2-3 éves banki kockázatkezelői tapasztalat vállalatfinanszírozási területen, vagy könyvvizsgáló cégnél szerzett gyakorlat;
Önállóság, komplex gondolkodásmód;
Elemző készség, alaposság;
Konfliktuskezelési és együttműködési képesség;
Határozott fellépés, jó kommunikációs készség;
Magabiztos MS Office ismeretek.

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés és juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria, AYCM SportPass tagság);
Home Office lehetőség a próbaidő után;
Hosszútávú karrierlehetőség;
Stabil, támogató, családias hangulatú környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!
Ha szeretnéd a profilodba menteni az állást, akkor lépj be, vagy regisztrálj itt.