Szoftverfejlesztő

Recruby Hungary Kft.

Standszám:

A15

Nagyra becsült ügyfelünk kis tengerébe keressük az 5. IT gyöngyszemet. A magyar csapat kicsi, de annál inkább összetartó, így a legnagyobb kihívásokat is remekül le tudják küzdeni.

Az igaz gyöngy az alábbi feladatokban ragyogtathatja meg tudását:
– szoftverek működtetése, átalakítása és fejlesztése
– új szoftverarchitektúra (tervezéstől a megvalósításig)
– program- és adatbázis struktúra kialakítása és a hozzá tartozó felület tervezése
– dokumentációk naprakészen tartása
– projektvezetőkkel és társosztályokkal való együttműködés

A gyöngyök gyöngye:
– csillogjon a 3-4 év Node.js tapasztalatával
– kápráztasson el a JavaScript vagy TypeScript ismeretével
– virítson a Angular/React és magabiztos Git tudásával
– önfejlesztő hajlam csillan ki a kagylóból

Előny
– a reflektor rá vetül, ha van backend és/vagy konténer technológiákban ismerete (Go, Java, PHP, Docker, Podman)

Amiért a gyöngyszemeink nem gurulnak arrébb:
– minden vihart túlélő, stabil állami finanszírozású háttér
– a tenger összes gyümölcse egy komplex juttatási csomag képében
– a hullámokkal egy ütemben haladó dinamikus csapat
– tengerszemként begyűjthető, számos technológiai tudás elsajátítása
– egy olyan 5 fős csapat, akik mintha egy kagylóban munkálkodnának, annyira összetartanak

Jelentkezésedet várjuk a(z) A15 standon!
Ha szeretnéd a profilodba menteni az állást, akkor lépj be, vagy regisztrálj itt.