Team Leader – SSC

Trenkwalder és ETISZ

Standszám:

D28

Nemzetközi számviteli tanácsadó partnercégünkhöz keresünk Team Leadert, SSC csapatok vezetésére.

Feladatok:
Támogatni fogod az R2R, a számlafeldolgozás és a payment csapat napi operatív működését
A csapat motiváció fenntartása nem könnyű feladat, itt viszont alapjáratos céltudatos team-ek további ösztönzését szeretnénk kérni Tőled
Az új csapattatok kiválasztása is hozzád tartozna
Az SLA-k teljesítése érdekében ellenőrizni fogod azt, hogy az adminisztratív folyamatok megfelelően zajlanak-e
Rád bízzuk az érdekelt felekkel történő kapcsolattartást is
A tevékenységekről, KPI-ok eléréséről a közvetlen vezetőnek fogsz riportálni

Elvárások:
5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, melyből
vagy mind az 5 évet számviteli / pénzügyi területen szerezted – melyből min. 1-2 évet people managementtel töltöttél el,
vagy 2-3 évet pénzügyi területen dolgoztál, és a people management tapasztalatodat más területen szerezted – preferáltan SSC környezetben
Magabiztosan kommunikálsz angolul mind szóban, mind írásban (C1)
Proaktív vagy, gyorsan feltérképezed az aktuális helyzeteket
Jól gazdálkodsz az időddel és figyelsz a kitűzött célok teljesítésére

Amit kínálunk:
Nemzetközi környezetben dolgozhatsz, az egyik legnagyobb számviteli tanácsadó cégnél
Tudásmegosztó közösség része leszel, ahol kölcsönösen segítitek egymást munkavégzését
Átfogó, érdekes feladatokat kapsz, így sosem lesznek unalmas napok
Alaposan felépített betanulási időszak során tréningekkel, oktatásokkal készülünk
Hosszútávú karrierépítési lehetőséget kínálunk
Modern irodaházban várunk, home office lehetőséggel

Jelentkezésedet várjuk a(z) D28 standon!
Ha szeretnéd a profilodba menteni az állást, akkor lépj be, vagy regisztrálj itt.