Értékesítő (kereskedelmi üzletág)

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónkról:
Partnerünk széleskörű és átfogó megoldásokat és szolgáltatásokat kínál a biztonságos beléptetéshez és bejutáshoz szükséges termékek, megoldások és szerviz területén. Több, mint 150 éves tapasztalattal rendelkeznek a biztonság, a fenntarthatóság és a megbízhatóság jegyében.

Feladatok:
– Az egész ország területén lévő nagykereskedelmi közvetlen partnereinkkel (kb. 20 cég) személyes kapcsolattartás, együttműködés
– Az ország egész területén lévő 300 kiskereskedelmi üzlettel való kapcsolattartás, évi 1-3 személyes látogatás
– Új lehetőségek, új vevők folyamatos felkutatása, kapcsolatteremtés
– Házon belüli és olaszországi tréningeken való részvétel, saját tudás bővítése és a pozícióhoz szükséges gyakorlat fejlesztése

Elvárások:
– Felsőfokú végzettség
– Értékesítői szemlélet, bátorság, elhivatottság
– Nagyfokú önállóság, felelősségtudatos munkavégzés
– Határozott személyiség, magabiztos fellépés
– Utazási hajlandóság (kb. 3-4 nap úton, 1-2 nap irodai/otthoni munka)
– Műszaki érdeklődés
– Használható angol nyelvtudás írásban és szóban.
– Legalább 5 éves értékesítési gyakorlat

Amit kínálunk:
– Céges autó (magánhasználatra is)
– Versenyképes jövedelem és teljesítményarányos bónusz
– Kiemelkedő cafeteria csomag

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!