Gyakornok – R4 AVS vezérműtengely gyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Többlépcsős gyártási folyamat során munkáljuk meg és szereljük össze a termékünket. A gyártósoron , szereldében robotok, mérő- és csavarozó berendezések segítik a munkánkat. Ezek üzemeltetése, karbantartása érdekes feladat. A gyártósoron történő folyamatos fejlesztések jó gyakorlati tapasztalatszerzési lehetőséget biztosítanak a leendő gyakornok számára.

Következő feladatok várnak Önre

– Gépész karbantartó mérnök támogatása
– Közös, később önálló tervezési munkák elvégzése
– Kimutatások, statisztikák készítése

Ön az ideális jelölt, ha

– BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon
– Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
– Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban
– Németnyelv-tudás előny
– MS Office programokat felhasználói szinten ismeri
– 3D-s tervezőprogramok ismerete
– A szakma iránt elhivatott
– Képes a csapatban való együttműködésre
– Precíz és strukturált munkavégzés jellemzi