Gyakornok – Személyügy – Személyzetfejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Csapatunk a vállalat igényei és céljai szerinti kompetenciaorientált, egyénre szabott személyzet- és menedzsmentfejlesztéssel foglalkozik. Olyan személyzetfejlesztési és kiválasztási eljárások koncepcióját készítjük el, amik hozzájárulnak a megfelelő vezető utánpótlás biztosításához. Csapatunk felelős a vállalati kultúra fejlesztéséért, mint stratégiai témáért.

Következő feladatok várnak Önre

– A vállalati személyzetfejlesztési rendezvényeink, vállalati kultúra-programjaink előkészítésének, szervezésének, lebonyolításának támogatása
– Aktív részvétel a szakterület napi működési és kommunikációs folyamataiban
– Részvétel a személyzetfejlesztési, személyzeti kiválasztási programok bevezetésében
– Információs anyagok elkészítése német és magyar nyelven
– Vállalati személyzetfejlesztési rendezvényeink utókövetése
– A terület működésével összefüggő kimutatások, elemzések elkészítése

Amit a területen megtanulhat:

– Betekintést nyer egy multinacionális vállalat személyzeti kiválasztási és fejlesztési folyamataiba
– Megismerkedik a vállalati kultúra alakításának lehetőségeivel
– A csapat aktív részeként széleskörű ismeretekre, komplex gondolkodásra és önállóságra tehet szert

Ön az ideális jelölt, ha

– Főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) gazdasági vagy bölcsész tanulmányokat folytat, aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik
– Legalább 1 év gyakorlati időt tud vállalni, heti 3 munkanapban (heti öt alkalommal fél napra leosztva is teljesíthető)
– Németnyelv-tudása legalább középfokú, felsőfokú nyelvtudás előny
– Angol nyelvtudás előny
– Felhasználói szinten ismeri a MS Office programokat
– B kategóriás jogosítvány előny
– Korábbi munkatapasztalat előny
– Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre
– Nyitott, dinamikus személyiség