DONORVIZSGÁLÓ (Sopron)

Plazmaszolgálat Kft.

Standszám:

D31

A gyógyszeriparban 15 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú soproni Plazma Pontjába DONORVIZSGÁLÓ munkatársat keres.

FELADATAI:

– Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
– Szükséges adminisztráció elvégzése
– Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
– Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

ELVÁRÁSOK:

– Általános orvosi diploma vagy mentőtiszt végzettség
– Érvényes működési engedély
– Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
– ozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
– Jó kommunikációs készség
– Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:

– Munkavégzés teljes munkaidőben vagy óradíjas szerződéssel
– Munkaviszony esetén átlag feletti juttatási csomag: élet- és egészségbiztosítás, Cafeteria, 30 nap szabadság, bejárási támogatás, motivációs rendszer
– Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
– Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

9400 Sopron, Határdomb út 1-2. (Alphapark Bevásárlóközpont, Shop 4)

Jelentkezésedet várjuk a(z) D31 standon!

A rendezvény főszervezője:

hello@jobverse.hu