Labor- és eszközgazdálkodási asszisztens – Budapest

Plazmaszolgálat Kft.

Standszám:

D31

A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 12 Plazma Pontot működtet. Budapest Studium csapatunk támogatására keressük legújabb munkatársunkat az alábbi pozícióba: Labor- és eszközgazdálkodási asszisztens (Studium)

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

Teljes munkaidős foglalkoztatás
Átlag feletti juttatási csomag: élet- és egészségbiztosítás, Cafeteria, 30 nap szabadság, bejárási támogatás, motivációs rendszer
Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZEL:

Legalább középfokú végzettség
Gyógyszeriparban elvárt nagyfokú precizitás
Pontos, precíz, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés
Könnyű fizikai munkára, árumozgatásra való képesség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet)

LEENDŐ FELADATAID:

A levett vérplazma előírásoknak megfelelő kezelése, pontos adminisztrációja
Labortechnikai gépek, berendezések, eszközök kezelése
Anyag és áru átadás – átvételhez kapcsolódó adminisztrációs és raktározási feladatok pontos, precíz ellátása
Határidők, szabályok, előírások pontos betartása
Folyamatos együttműködés a kollégákkal
Felmerülő problémák kezelése
ELŐNYT JELENT:

Laborkörnyezetben, hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat
Műszaki beállítottság, labor ismeretek
Előnyt jelent általános laboráns, labortechnikus, vegyész, vegyésztechnikus, biológus, egészségügyi, egyéb releváns szakirányú végzettség
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

ÉRDEKEL A PLAZMAADÁS?

Amennyiben szeretnél még többet megtudni a plazmaadásról, csapatainkról, akkor böngészd weboldalunkat, illetve látogasd meg közösségi média felületeinket is. Nézd meg, hogy melyik Plazma Pontunk van hozzád a legközelebb, térj be hozzánk személyesen, gyűjts benyomást, ha nyitott vagy, akkor jelentkezz plazmaadónak, hogy akár munkatársként, akár plazmaadóként, de mielőbb a plazmás családunk tagjává válhass.

Jelentkezésedet várjuk a(z) D31 standon!

A rendezvény főszervezője:

hello@jobverse.hu