Raktári árukezelő

Vincotech

Standszám:

A16

Főbb feladatok:
/ Áruátvétel, belső raktározási folyamatok elvégzése
/ Gyártáskiszolgálás, gyártási rendelésekhez szükséges alapanyagok összekészítése
/ Késztermékek komissiózása, csomagolása
/ Az anyagmozgásnak megfelelő SAP könyvelések elvégzése, leltárak lebonyolítása
/ Anyagtárolási követelmények és a raktári rend fenntartása
/ Veszélyes anyagok megfelelő kezelése
/ Kapcsolattartás a társosztályokkal
/ Együttműködés a logisztikai folyamatok fejlesztésében, projektekben aktív részvétel

Elvárások:
/ Középfokú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat
/ Targoncavezetői jogosítvány
/ 12 órás folyamatos munkarend vállalása (munkaközi szünettel együtt, 2 műszak)
/ MS Office felhasználói szintű ismerete
/ Önálló munkavégzés, precizitás, együttműködési készség
/ SAP ismeret előny

Amit cégünk nyújt:
/ Biztos munkahely, fejlődési lehetőség
/ Veresképes alapbér, cafeteria, éves bónusz
/ Aktív betanulási idő után önálló munkavégzés
/ Emelt összegű utazási költségtérítés
/ Egészségmegőrző programok, konditerem edzővel, gyógytornásszal