Szakügyintéző (jogi ügyintéző)

FŐVÁROSI KATASZTRÓFAVÉDELMI IGAZGATÓSÁG

Standszám:

B3

B 3 stand

Főbb feladatok, munkák:
Elsőfokú vízügyi és vízvédelmi hatósági engedélyezési eljárások lefolytatása,
Vízjogi engedélyek kiadása,
Vízügyi és vízvédelmi feladatok ellátása,
Kapcsolattartás ügyfelekkel, más hatóságokkal, hatósági ügyintézés.
Az álláshoz tartozó elvárások:
Jogász / igazgatás-szervező végzettség,
Cselekvőképesség,
Büntetlen előélet (kifogástalan életvitel vizsgálat)
Magyar állampolgárság,
Egészségügyi, pszichikai alkalmasság,
Bejelentett belföldi lakóhely.
Amit kínálunk:
A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény XXVIII/A. fejezete szerinti rendvédelmi igazgatási jogviszony,
Barátságos munkakörnyezet,
Hosszú távú, stabil munkahely,
Illetmény: a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 12. melléklet “D” munkaköri kategóriában szereplő bruttó összegek alapján,
Jövedelem kiegészítő juttatások (pl. cafeteria)