Treasury Accountant

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Csatlakozz partnerünkhöz, és ragadd meg a jövőt az elektronikai ipar egyik kreatív és világvezető cégével.
Gödi lokációval rendelkező, elektromos autó akkumulátorokat gyártó üzem keresi elhivatott, szakmailag kiemelkedő Treasury Accountant kollégáját.
Jelentkezz még ma és építsétek együtt a jövőt!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Fizetendő számla felülvizsgálata a fizetéshez
Cash Flow Managment & Egyéb tranzakciók (AR Nego, Faktoring, vagyonkezelői menedzsment stb.,)
A likviditás és a kifizetések napi szintű kezelése
A bevételek elszámolási folyamatának támogatása
Pénzügyi vezető napi tevékenységének támogatása
Részvétel a havi/éves/féléves zárási feladatokban

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

5 év szakmai tapasztalat
Mérlegképes Könyvelői végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különösen Excel)
Önálló, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
Középfokú üzleti angol nyelvtudás

Mit kínálunk?

Versenyképes jövedelem
Cafetéria
Bónuszok
Oktatások, képzések
Ingyenesen igénybe vehető vállalati busz
Bejárás támogatása
Meleg étkeztetés helyben
Ingyenes sportolási lehetőség
Modern munkakörnyezet
Folyamatos fejlődési lehetőség

Előny

SAP rendszer ismerete
Egyetemi, főiskolai végzettség számviteli szakon
1-3 év multinacionális környezetben szerzett könyvelési tapasztalat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

Munkavégzés helye: Göd
Munkaidő: Flexibilis munkarend (munkanap kezdete: 6:00 – 10:00-ig és végzés időarányosan: 14:40 – 18:40 -ig)

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!