Account manager

TOPdesk Magyarország Kft.

Standszám:

C48

A TOPdesk egy standardizált szolgáltatásmenedzsment szoftver, amit több, mint 4500 ügyfelünk sok millió felhasználója használ nap, mint nap. Budapesti csapatunkba keresünk Account Managert, akit érdekel a B2B értékesítés világa és az ügyfél valós igényeit megismerve szeretne megoldást találni nekik.

Mire számíthatsz:
Account managerként rendszeresen ellátogatsz majd a potenciális ügyfelekhez, hogy megismerd üzleti igényeiket, hogy közösen megtaláljátok azt, hogyan tud a TOPdesk legjobban segíteni, amit meg is mutatsz nekik a termék demózásával. Az új ügyfelek megszerzése mellett a meglévő ügyfelekkel is foglalkozni fogsz, segíted őket abban, hogy kihozzák a maximumot a szoftverből. Egy összetartó csapat tagja leszel, ahol az inside sales-szel és a tanácsadókkal mindennapi kapcsolatban vagyunk, mert ugyanazért a célért, a boldog ügyfelekért dolgozunk. Fontos tudnod, hogy a teljes sales folyamatban aktív szereped lesz, az inside sales által kvalifikált leadektől, egészen a szerződéskötésig.

A TOPdesknél a Sandler technikát használjuk az értékesítés folyamán. Ennek megfelelően feladataid fontos része, hogy feltárd azokat a pain pointokat az ügyfeleknél, amelyek ismeretében megalapozhatunk egy sikeres együttműködést.

Téged keresünk, ha:
– 4-6 év munkatapasztalattal rendelkezel
– szakmai elhivatottságot érzel a sales világa iránt
– legalább BA/Bsc diplomával rendelkezel, bármilyen területről
– érdekel az IT és a technológia világa
– előny, ha B2B háttérrel rendelkezel
– kiváló kommunikációs készséged van és nem okoz nehézséget egy beszélgetés kezdeményezése
– célod folyamatosan tanulni és fejlődni
– angolul folyékonyan beszélsz
– jól tudsz priorizálni, be tudod osztani az idődet, de ugyanakkor aprólékos munkában is erős vagy
– van B kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk:
– szabadság a munkádban
– innovatív környezet, ahol számít a véleményed
– fejlődési lehetőségek: belső és külső tréningek
– stabil, nemzetközi munkakörnyezet
– nyitott vállalati kultúra, családias légkör, és segítőkész munkatársak
– értékek, amiket képviselünk: szabadság, bizalom és felelősség