Alkatrészfelelős mérnök – Beszállítómenedzsment, Beszerzés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Csapatunk a VW-konszern beszerzését támogatja, többek között az alkatrész-beszállítóknál található szerszámokra vonatkozó döntésekkel kapcsolatban. Ennek keretében a szükséges információk beszerzése után állásfoglalást adunk a szerszámok állapotával, kapacitásával, illetve jövőbeli használhatóságával kapcsolatban.

Következő feladatok várnak Önre

– A beszállítóknál található fémmegmunkáló szerszámok állapotának felmérése, további felhasználásával (felújítás vagy csere) kapcsolatos állásfoglalás kidolgozása
– A felújítással vagy cserével összefüggő árajánlatok technikai szempontból történő értékelése
– Az állásfoglalás megfelelő kommunikálása a beszerzés (Audi vagy Volkswagen) felé
– Szerszámok kapacitásának mérése személyes látogatással, illetve online módon
– Egyéb, a beszerzésről érkező, a fémmegmunkáló szerszámokkal kapcsolatos megbízások határidőre való elvégzése (projektmunka) és kommunikálása (online jelentések, formanyomtatványok)

Ön az ideális jelölt, ha

– Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
– Fémipari szerszámgyártási ismeretekkel rendelkezik és érdeklik a különböző fémalkatrészek gyártási folyamatai
– Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
– Ismer a következő fémmegmunkálási folyamatok közül minél többet:
– Préselés/stancolás, kivágás, hajlítás, lyukasztás
– Mélyhúzás
– Nyomásos öntés
– Gravitációs öntés
– Kovácsolás
– Marás
– Esztergálás
– Ismeri a fémmegmunkálási folyamatokhoz használt szerszámokat
– Ismeri a szerszámáthelyezési és -jóváhagyási folyamatok minél nagyobb részét
– Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik
– Rugalmas az időbeosztásra (a munka gyakori, heti akár 4 nap utazással játhat), – munkájára igényes, úgy formájában, mint tartalmában
Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office)