Analízismérnök – Elektrotechnika, Elektronika – Minőségbiztosítás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Teljesítményelektronika és komponenseinek rendszerszíntű analízisének kiépítése
– Gyártó, fejlesztő területek támogatása szakmai kérdésekben, különösen a mérés, tesztelés során
– Analízistervezés, szakmai egyeztetés külső laborokkal és beszállítókkal
– Mérések, kísérletek tervezése, összeállítása, végrehajtása laborban vagy járműben
– Automatizált mérőrendszerek tervezése, konfigurálása
– Új alkatrészekhez és technológiákhoz szükséges ismeretek és mérőeszközök önálló beszerzése, összeállítása, munkatársak oktatása
– Együttműködés a VW Konszern szakterületeivel, műszaki fejlesztés, beszerzés, minőségbiztosítás és gyártástervezés

Ön az ideális jelölt, ha

– Villamosmérnök MSc végzettséggel rendelkezik méréstechnika / beágyazott rendszerek / automatizálás szakirányon
– Német és angol nyelvtudása van (az egyik tárgyalóképes, a másik minimum kommunikáció képes)
– Tapasztalattal rendelkezik járműhajtás-teljesítményelektronika gyártás/tesztelés/fejlesztés területén
– Analóg és digitális áramköri ismeretei vannak
– Érdekli a szenzorok és beavatkozók működése
– Tapasztalattal rendelkezik nagyfeszültségű/nagyáramú komponensek tesztelésében
– Szeret mélyen a problémák mögé látni, megérteni és megoldani őket
– Komplex gondolkodású személyiség, jó műszaki érzékkel
– Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre
– Határozott, terhelhető és stabil
– Jó kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezik
– Nyitott idegen kultúrák megismerésére, utazásra