Applikációs vezető

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Termelési KPI-ok nyomon követése és riportálása, szükséges akciók meghozása a társterületek segítségével
Minőségi hiányosságok felismerése, szükséges intézkedések meghozatala
Az ügyfél által támasztott követelményeknek megfelelés biztosítása
Folyamatos fejlesztési tevékenységben (KVP) és optimalizálásban részvétel
Applikációs csoportvezető és a tisztatérben dolgozó kollégák folyamatos szakmai fejlesztése, támogatása
Robotprogramok folyamatos fejlesztése és a robotprogramozók munkájának nyomonkövetése
Új termékek festésének gyártásoptimalizálása
A festésben felmerült problémák megoldása és együttműködés a festékgyártók alkalmazás technikusaival
Az applikációval kapcsolatos állásidők analízise, rövidtávú megszűntetése, és hosszútávon a karbantartási feladatok optimalizálásával történő elkerülése
Terméktartók tervezése, optimalizálása, beszerzésének szakmai támogatása, költségkalkulációk elkészítése
Applikációs hibák elemzése, akcióterv készítése és menedzselése
Napi szintű riportolás a felettes és társosztályok felé
Applikációval kapcsolatos karbantartások nyomonkövetése, tervezése, és optimalizálása

ELVÁRÁSOK:
Felsőfokú végzettség, vagy min 5 év szakmailag releváns tapasztalat festő applikációs területen
Minimum 2 év vezetői tapasztalat
Angol nyelvismeret
Önálló munkavégzés
Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNY:
Német nyelv ismerete

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.