Áramellátási szakértő

CPL Hungary

Standszám:

A13

A pozíció célja: villamos tervezési és kivitelezési szolgáltatások biztosítása a cég bázisállomásain és adatközpontjaiban a szerződéses SLA-k és KPI-ok, illetve az iparági előírások betartásával.

Amit kínálunk:

• Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség (on-line LinkedIn tréningek, konferenciákon való részvétel) egy stabil, Telco/IT cégnél
• Hybrid munkavégzés (heti 2 nap Home Office)
• Modern munkakörnyezet, buszjáratot biztosítunk Budapestről Törökbálintra
• Versenyképes juttatási csomag (bónusz – az éves bruttó bér 10%-a, piaci átlagon felüli cafeteria csomag – éves bruttó 700.000 Ft, laptop, választható mobiltelefon 150.000 Ft értékig, kedvezményes csomaggal és korlátlan Internettel, továbbá Medicover szolgáltatások)

Feladatok:

• Villamos tervek és kivitelezések ellenőrzése, támogatása, kivitelezési munkák dokumentálása
• Szerződött alvállalkozók munkavégzésének felügyelete, tervezési és kivitelezési munkák megrendelése és teljesítés igazolása
• Megoldások keresése a bázisállomások és adatközpontok bővítési, fejlesztési munkáinál, szakmai támogatás
• Helyszíni bejárásokon való részvétel
• Tender és projekt folyamatokban való aktív részvétel
• Együttműködés a társosztályokkal és projekt vezetőkkel
• Riportok és pénzügyi előrejelzések készítése

Elvárások:

• Erősáramú villamosmérnök, felsőfokú végzettség
• Épületvillamossági szakterület ismerete
• Legalább 3 éves releváns szakirányú tapasztalat
• “B” kategóriás jogosítvány
• Középfokú angol nyelvtudás

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent a:

• Telekommunikációs egyenáramú szünetmentes rendszerek ismerete
• Villamos tervezői jogosultság
• Magas rendelkezésre állású létesítményeket, adatközpontokat kiszolgáló villamos berendezések ismerete, ezek tervezésében, kivitelezésében való részvétel, tapasztalat