Áruellenőr

Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

Standszám:

C23

FELADATAID LESZNEK:
A termelés és a raktár közötti árumozgatások irányítása, ellenőrzése és bizonylatolása
A raktárban tárolt áruk érkeztetése, kiszállításhoz történő biztosítása
A készlet alakulásának figyelemmel kísérése és ellenőrzése, erről megfelelő rendszerességgel jelentések készítése
A kiszállításra kerülő termékek minőségének figyelemmel kísérése, szükség esetén a megfelelő intézkedések elvégzése
Raktári segédmunkások és targoncások irányítása
Készletfelismerés, leltár készítése
A teljes raktári mozgatás irányítása a használt számítógépes rendszerrel (SAP)
Társosztályokkal való kapcsolattartás

TÉGED KERESÜNK, HA:
Középfokú végzettséggel (érettségi) rendelkezel
Felhasználói szinten tudod kezelni a számítógépet
El tudod vállalni a három műszakos munkarendet (heti forgásban)
Fejlett matematikai, logikai készségekkel rendelkezel
Felelősségteljesen végzed a munkádat önállóan és csapatban is
Fejlett szervezőkészség, rugalmasság jellemez

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:
Szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel
Már szereztél raktározásban tapasztalatot
Adott esetben tudod vállalni a 12 órás műszakot
Tudod kezelni az SAP rendszert

AMIT AJÁNLUNK:
Betanulásodat teljes körűen támogatni fogja a csapat és a vezetőd
Kiváló, összeszokott és össztartó csapat tagja lehetsz
Az alapbéreden felül bónuszt, törvényben meghatározott szintű műszakpótlékot, cafeteriát biztosítunk számodra
Hosszútávon is számolhatsz velünk
Jó minőségű munka- és védőruházatot biztosítunk

FONTOS TUDNIVALÓK:
Munkavégzés helye: Dunaharaszti
Céges buszjáratok (Budapest-Örs vezér tere, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út)
Munkarend: 3 műszakos