Au Pair Amerikában

Cultural Care Au Pair

Standszám:

Au Pair Amerikába – Cultural Care

Céginformáció:

Ha a Cultural Care Au Pair-t választod, akkor a világ legnagyobb és legtapasztaltabb au pair hálózatát választod. A több mint 30 éves működésünk alatt, több mint 145 000 fiatalt küldtünk az USA-ba, hogy au pairek lehessenek.
Egyszerűen fogalmazva: az au pair kulturális csereprogramok megszervezése a szakterületünk. És azért vagyunk itt, hogy segítsünk, hogy magabiztosan, biztonságban és felkészülten indulhass utadra az USA-ba.

Szeretnél egy évet USA-ba tölteni, angolt gyakorolni és a megkeresett zsebpénzedből beutazni Amerikát? Ha IGEN a válaszod, akkor az au pair program pont neked szól!
Amerikában töltött időd alatt pénzt keresel, önállóbbá válsz, utazol, tanulsz és fejleszted magad, miközben a kulturális csereprogram által életre szóló nemzetközi barátságokat szerzel.

A Cultural Care több mint 30 éves tapasztalattal dolgozik azon, hogy életre szóló kötelékeket építsen au pairek és fogadó családok között. A mi specialitásunk, hogy kulturális csere révén megváltoztassunk életeket, és izgatottan várjuk, hogy elindíthassunk téged is az utadon.

Érdekesen hangzik? Jelentkezz itt és mesélünk a részletekről: aupair.hu@culturalcare.com

Elvárások:
Mire van szükséged?
Légy 18-26 év közötti
Legyen tapasztalatod a gyermekgondozásban
Legyen érettségid
Legyen jogosítványod
Légy egészséges

Feladatok:
Étkezés előkészítése: ételek és rágcsálnivalók készítése a gyerekek számára
Reggeli rutin: segíteni a gyerekeknek felöltözni és elkészülni
Közlekedés: elvinni a gyerekeket az iskolába és más, iskolán kívüli tevékenységekre
Játékidő: játékkal és szórakoztató feladatokkal lefoglalni a gyerekeket
Mosás: kimosni és összehajtogatni a gyerekek ruháit
Házi feladat: segíteni a gyerekeknek a házifeladatokkal
Rendrakás: biztosítani, hogy a gyerekek szobái tiszták és rendezettek legyenek
Lefekvés: segíteni a gyerekeket az esti rutinban

Amit kínálunk:
Mit tartalmaz?
Menettérti repülőjegy
Átfogó biztosítási fedezet
Vízum támogatás és szponzoráció
Segítség mindenben a Cultural Care-től
Szállás és teljes ellátás
Heti $195.75 zsebpénz
$500 hozzájárulás az egyetemi kurzushoz
Két hét fizetett szabadság
Utazós hónap

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend: 1 év, heti max 45h.
Munkavégzés helye: USA
Nyelvtudás: kommunikációs szintű angol
E-mail cím, ahova a jelentkezéseket küldhetjük: aupair.hu@culturalcare.com