Automatizálási folyamatmérnök

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

FELADATOK
• Automatizálási projektek bevezetésének támogatása
• Automatizáláshoz kapcsolódó folyamatok megtervezése
• Workshopok vezetése és workshopokon való részvétel az automatizálási projektekben való
technikai és koncepcionális döntések előkészítése érdekében
• Új és átépített gyártósorok teljes műszaki, gyártási és CE dokumentációjának kezelése, készítése,
készítésének koordinálása
• Automatizálási projektek termelési dokumentációjának kezelése
• Gyártási folyamatok optimalizálása

ELVÁRÁSOK
• Gépész/Mechatronikai mérnöki/üzemmérnöki / villamosmérnöki végzettség
• Középfokú angol nyelvismeret
• Autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
• Naprakész ipari automatizálási technológiai ismeretek

ELŐNY
• Automatizálási feladatokban, ipari célgép építésben szerzett tapasztalat