Automatizálási munkatárs

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Feladatok:

– A hatóanyaggyártás folyamatirányító és mérés-adatgyűjtő rendszerek üzemeltetése, felügyelete, karbantartása
– Üzemviteli problémák elhárítása
– Új beszerzésű elemek rendszerbe integrálása
– A gyártásokhoz szükséges előiratok készítése és a hozzá tartozó receptúrák létrehozása, szerkesztése, karbantartása, optimalizása.
– Az üzem adatintegritási feladatainak összefogása.
– Üzemekkel, részlegekkel, társosztályokkal való aktív kommunikáció
– Projektek végig kísérése

Elvárások:
– Vegyész/ vegyészmérnök diploma & szemlélet
– Pályakezdők jelentkezését is várjuk
– Angol alapfokú / társalgási szintű nyelvtudás
– Felhasználói szintű IT ismeret (MS Office (Word, Excel, PP))
– Proaktivitás
– Jó kommunikációs képesség

Előny:
– Vegyipari automatizálási ismeret
– Hasonló területen szerzett tapasztalat
– Folyamatirányító rendszerek ismerete (SCADA)
– Angol nyelv magasabb szintű ismerete

Egyéb:
– A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
– Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
– Homeoffice-ra is van lehetőség
– Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
– Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
– Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
– Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
– Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
– Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.