Automatizált szoftvertesztelő

3DHISTECH Kft.

Standszám:

D27

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott. A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Feladataid lesznek:
agilis szoftverfejlesztésben és tervezésben való részvétel
manuális és automatizált tesztszcenáriók definiálása és végrehajtása
integrációs tesztek végrehajtása
teszteredmények kiértékelése
tesztelést érintő dokumentáció elkészítése
hibajegyek kezelése
szoros együttműködés a tesztcsapat tagjaival, programozókkal és termékmenedzserekkel
tesztautomatizálás fejlesztésében való részvétel

Akit keresünk:
hardver és/vagy szoftver tesztelői tapasztalat
valamely programozási nyelv ismerete (script nyelvek)
legalább egy szoftverfejlesztési módszertan ismerete
verziókövető rendszer ismerete (SVN, GIT, ClearCase…)
angol nyelvtudás a szakmai dokumentációkat illetően
minőségorientált szemlélet
analitikus gondolkodásmód, pontos, precíz munkavégzés
jó kommunikációs és problémamegoldó készség
tesztautomatizálás terén szerzett tapasztalat

Előnyt jelent a kiválasztás során:
SCRUM ismerete
ISTQB FL/CTFL vizsga
orvosbiológia iránti érdeklődés

Amit kínálunk:
hibrid munkavégzés (2 nap HO, 3 nap irodában)
versenyképes alapbér, plusz széleskörű béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségpénztár, ebédtámogatás, célprémium rendszer)
mentorprogram, szakmai fejlődési lehetőség
innovatív, K+F projektekben való részvétel
csendes, nyugodt, befogadó, modern munkakörnyezet
stabil munkahely és csapat
saját őrzött parkoló, biciklitároló, zuhanyzási lehetőség
csocsóasztal, pingpong asztal, kültéri kondipark