Autovillamossági szerelő

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Amit megbízónk kínál:
✓ Sokoldalú és változatos feladatok
✓ Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, sikeres és növekvő családi vállalkozásban
✓ Szakmai betanítás, képzés és továbbképzés
✓ Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
✓ Alap órabér + havi órabér prémium + cafeteria + év végi jutalom + munkába járási tamogatás
✓ Céges mobiltelefon
✓ 1 műszakos munkarend (06.45–15.20, pénteken 13.20)
✓ Személybiztosítás

Feladatok:
✓ önjáró szerelőállványok, emelődaruk elektromos, hidraulikus, mechanikus javítása – ez teszi ki a munkaidő nagy részét
✓ egyéb ad-hoc jellegű javítások

Elvárások:
✓ Magabiztos, munkájára igényes
✓ Szakmai alázat, folyamatos fejlődés iránti elkötelezettség
✓ Mechatronikai műszerészként / autovillamossági szerelőként szerzett tapasztalat

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!