AV ÜZEMELTETŐ MUNKATÁRS

MNB-Edulab

Standszám:

A17

Feladatok:

• A Pénzmúzeum AV eszközeinek üzemeltetése, karbantartása, frissítése, módosítása:
o Crestron
o Unilumin
o AnalogWay
o Brightsign
• Javaslattétel a Pénzmúzeum AV rendszereinek továbbfejlesztésére
• Részvétel a Pénzmúzeum AV rendszereinek továbbfejlesztésében
• Felmerülő hibák megoldása
• AV-vel kapcsolatos hibabejelentések kezelése
• Kapcsolattartás az üzleti területtel, IT csapattal és a szállítókkal
• Részvétel a specifikációk, rendszertervek, pályázati anyagok elkészítésében/véleményezésében AV szempontok alapján

Elvárások:
• Rendelkezel 3 év releváns szakmai tapasztalattal
• Érdekel a modern technológia
• Ismered a kapcsolódó alkalmazásokat (pl. BrightAuthor)
• Nem idegenkedsz a komplex AV rendszerektől
• Szeretsz és tudsz folyamatosan fejlődni
• Feladat orientált és precíz hozzáállású vagy önálló munkavégzés esetén is

Előny:

• Atlassian termékcsalád ismerete (Jira, Confluence)

Amit Kínálunk:

• Magyarország legmodernebb múzeumának, a Pénzmúzeumnak az üzemeltetésében és fejlesztésében való részvétel
• Rugalmas és kellemes munkahelyi környezet
• home office lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Szakmai tréningeken, bel- és külföldi konferenciákon való részvételi lehetőség
• Megbízási szerződés