Bérszámfejtési koordinátor

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

– feladatod lenne a kapcsolattartás a külső bérszámfejtő vállalattal,
– havi és hó közi bérszámfejtési és előkészítő feladatok
– munkaidő-nyilvántartó rendszer napi szintű kezelése
– munkaviszony létesítésével és megszüntetésével, illetve be- és kijelentéssel kapcsolatos feladatok
– személyügyi anyagok kezelése, karbantartása
– ügyfélszolgálati tevékenység ellátása a munkavállalók részére
– a területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése, rendszeres és eseti adatszolgáltatások készítése.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

– HR / bérszámfejtési területen szerezett legalább 1 éves tapasztalat
– szakirányú végzettség
– önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
– MS Office (főként Excel, Word) programok magabiztos használata
– kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Mit kínálunk?

– béren kívüli juttatás, és egyéb bónuszok,
– különféle oktatások és képzések,
– ingyenes vállalati busz / bejárás támogatása,
– modern munkakörnyezet, fiatalos csapat.

Előny:

– adó-; TB-; és munkaügyi jogszabályok ismerete,
– felsőfokú végzettség.

Munkavégzés helye: Göd

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!