Bérszámfejtő

Prohuman Zrt.

Standszám:

Csatlakozz a megújult, rugalmas és sokszínű HR admin
csapatunkhoz

Bérszámfejtőként

Miket fogsz kapni tőlünk?

• Egyénre szabott rugalmas munkaidő, csatlakozhatsz a
koránkezdőkhöz vagy a „későbbi műszakhoz” is
• Miután megtanultad hogyan működünk, dolgozhatsz otthonról is
heti több napot
• Kedves vezetőink vannak, akik emberileg és szakmailag is
megbecsülnek téged, figyelnek rád
• Szakmai és soft skill képzések, hálásak vagyunk, ha elmondod miben
tudunk még támogatni téged
• Ha iskolai szünetben nincs ki vigyázzon a gyerekedre, magaddal
hozhatod, vagy ha néha hiányolod a kiskutyád, hozd őt is
• Kiállunk egymásért, befogadó és segítőkész csapat vagyunk, olyan
nincs, hogy valaki ne tudna válaszolni
• Heti 1 fix csapatépítő, mikor a „gyümölcs érkezett a konyhába” mailt
megkapjuk
• Bármikor mehetünk irodai masszázsra, tipp: reggel vannak a
legkevesebben
• Váltsd ki a céges All You Can Move kártyát és gyere velünk közösen
„edzeni” az iroda közelébe
• Változatos csapatépítőket, pl. karácsonyi irodadíszítés
• Teljesítmény alapú ösztönzőt, cafeteriat az alapbéren felül

Milyen bérszámfejtési feladataid lesznek?

• Havi és hóközi bérszámfejtési folyamat szakmai része
(asszisztenseink és diákjaink kezelik a személyi anyagokat)
• Letiltások kezelése
• Kilépő bérek számfejtése
• Szakmai segítség új számfejtési eseménynél (ez lehet új ügyfél
integrációja vagy épp egy új juttatás bevezetése)
• Ötletek, javaslatok, hogyan tudunk még hatékonyabban dolgozni
Minek örülnénk, ha rendelkeznél vele?
• Középfokú bérügyintéző és társadalombiztosítási végzettség, ezt hozd
magaddal
• Legyen minimum 2 éves bérszámfejtési tapasztalatod és találkoztál
már nem csak 5/2 bérszámfejtéssel

Miket fogunk megtanítani, ha még eddig nem találkoztál vele?

• Excel függvények (pl. a gyakran emlegetett FKERES) magabiztos
használata, hogy egyszerűbb legyen a munkád
• Munkaügy, bérszámfejtés és kölcsönzés értelmezése és gyakorlati
használata
• NexonBér használata

Hogy éred el az irodát?

Jöhetsz busszal, trolival, villamossal, vonattal, bicajjal, autóval
(tudunk kedvezményes parkolást biztosítani)
1146 Budapest, Hungária körút 140. – 144.

Részletekkel kapcsolatban keresd a D4 standon a kollégákat!