BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MEGBÍZOTT – VÁC

ZOLLNER Kft.

Standszám:

B15

FELADATOK

 Termékek gyártásának minőségbiztosítása beszállítástól a kiszállításig
 Minőségügyi folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése
 Gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi dokumentumok kezelése
 Beszállítókkal, vevőkkel ill. a termelésben érintettekkel való minőségügyi kapcsolattartás
 8D riportok készítése
 Határidők és akciólisták felügyelete
 Auditokon való aktív részvétel, belső auditok elvégzése (beleértve a termékauditokat is) és a vevői auditok támogatása, valamint az eredményesség ellenőrzése.
 Első-minta vizsgálatok és a kimenőáru ellenőrzések tervezése és végrehajtása, termék specifikus minőségtervezés.
 Reklamációk kezelése (belső és külső) és hibaanalízis.

ELVÁRÁSOK

 Felsőfokú műszaki végzettség (minőségirányítási mérnök / műszaki menedzser/villamosmérnök/ gépészmérnök végzettség előny)
 Aktív, magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (interjún teszteljük!)
 Német nyelvtudás előny
 Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
 Autóipari minőségirányítási ismeretek: APQP, FMEA, MSA, CP, SPC

AMIT KÍNÁLUNK
 Kiváló munkakörülmények
 Versenyképes jövedelem
 Cafeteria
 Utazási támogatás
 Bónusz juttatások