Beszállítói minőségügyi mérnök

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

Feladatok:
• Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén beszállító informálása, reklamációkezelés
• Beszállított termelési anyagokért való teljes körű felelősség
• Beszállítói teljesítmények értékelése,
• Válogató/ utómunka cégek koordinálása
• Folyamatoptimalizálás és problémamegoldás,
• Beszállítói auditok lebonyolítása,
• Társosztályokkal, gyártással való szoros együttműködés

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Minőségügyi területen szerzett előnyt jelent
• Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk
• Kommunikáció képes ANGOL nyelvtudás a napi munkavégzéshez
• B kategóriás jogosítvány
• Határozott, proaktív fellépés
• Jó kommunikációs és szervező készség

Amit kínálunk:
• Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
• Versenyképes juttatási csomag
• Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
• Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
• Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

• szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével: jelentkezes@motherson.com