Beszállítói minőségügyi mérnök

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Rövid leírás

Nemzetközi gyártótevékenységet végző vállalatnál szeretnél tapasztalatot szerezni vagy kamatoztatni?
30 éves múltra visszatekintő, autóipari beszállító cég keres Beszállító minőségügyi mérnök munkatársat. Amennyiben motivált vagy az alább szereplő feladatok elvégzésére, angolul is boldogulsz és vonz az autóipar világa, akkor várjuk jelentkezésed az oldal alján!
Ne habozz!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Beszállított alkatrészekkel kapcsolatban belső probléma vagy vevői reklamáció esetén beszállító informálása, reklamációkezelés
Beszállított termelési anyagokért való teljes körű felelősség
Beszállítói teljesítmények értékelése
Válogató/ utómunka cégek koordinálása
Folyamatoptimalizálás és problémamegoldás
Beszállítói auditok lebonyolítása
Társosztályokkal, gyártással való kooperatív együttműködés

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Felsőfokú műszaki végzettség
Minőségügyi területen szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
Kommunikáció képes ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
B kategóriás jogosítvány
Határozott, proaktív fellépés
Jó kommunikációs és szervező készség
2-3 hónap betanulási időszak

Mit kínálunk?

Mentorkollégák a betanulás segítéséhez
Versenyképes bérezés és juttatás
Hűségprémium
Albérlettámogatás
Szakmai fejlődést biztosító feladatok
Fiatal, dinamikus légkör

Angol nyelvű önéletrajz csatolásával lehetséges.

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!