Beszerző

Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

Standszám:

C23

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:
Adott beszerzési kategória ellátása
Tender eljárások struktúrájának felépítésében való részvétel, beszerzési pályázatok menedzselése
Szerződések előkészítése, menedzselése
Megtakarítási lehetőségek keresése, kiaknázása
Beszerzési igények kialakításában történő proaktív részvétel, a piaci lehetőségek (Alternatív szállítók, technológiák, innovációk) folyamatos felülvizsgálata.. ’Value engineering’ lehetőségek felkutatása. Ártárgyalások – beszállítói megbeszélésekben való részvétel
Komplex árösszehasonlítások és megtakarítási számítások elvégzése Excelben
Nemzetközi stratégiai beszerzőkkel történő közös munkavégzés, projektfeladatokban való részvétel
Regionális stratégiák implementálás támogatása
SAP-ban szállítói adatbázis karbantartás
Árak karbantartása az SAP-ban
Operatív beszerzés támogatása

ELVÁRÁSOK:
Rendelkezel felsőfokú végzettséggel (diploma)
Tárgyalóképes szintű az angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (napi szintű használat)
Rendelkezel már min. 2 év szakmai tapasztalattal
Magabiztos MS Office, Excel, Power Point, SAP Ariba tudással rendelkezel
Széles körű ismerettel rendelkezel a szállító kiválasztási -, illetve versenyeztetési eszközök terén (tendereztetési, pályázatkiírási-értékelési tapasztalat, e-aukciós platform tapasztalat)
Önállóan, proaktívan képes vagy kiemelt fontosságú kategória feladatainak ellátására, kiemelt fontosságú beszerzési projektek párhuzamos menedzselésére
Nyitott, dinamikus, flexibilis, pozitív, agilis és határozott személyiség és vagy
Precíz és megbízható vagy

ELŐNY:
Ha rendelkezel direkt szolgáltatás beszerzési tapasztalatokkal
Élelmiszeripari és/vagy gyártói környezetben szerzett tapasztalat

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?
Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
A betanulásodat teljeskörüen támogatni fogja a csapat és a vezetőd
Versenyképes feltételeket kínálunk: alapbér, bónusz, cafeteria, laptop és mobil, magán orvosi ellátás jár a pozícióhoz
A munkatársainknak rendszeresen szervezünk programokat: Élmény Napot, Önkéntes Napokat és csapatépítőket
Home Office lehetőség
Céges buszjáratokat biztosítunk (Bp. Örs vezér tér, Határ út, Pesterzsébet, Soroksár, Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park)