Beszerző

CLAAS Hungária Kft.

Standszám:

Mik lesznek a feladatai?
• Új termékekhez ajánlatok kérése és azok alapján a beszállítók kiválasztása.
• Szoros együttműködés a K+F osztályon dolgozó kollégákkal.
• Ártárgyalások lebonyolítása.
• Szerződések előkészítése, kezelése.
• A világ több pontján lévő partnerekkel kapcsolattartás.

Mit várunk Öntől?
• Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettséget.
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudást.
• Minimum 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatot (elsősorban fémipar,
lemezmegmunkálás, hegesztett alkatrészek).

Mi jelent előnyt?
• SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete.
• Nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat.
• Német nyelvtudás.