Beszerző

GE Vernova

Standszám:

D34

A pozíciót betöltő leendő kolleganőnk vagy kollegánk a beszerzési csapat tagjaként, meghatározott termékkörhöz kapcsolódó operatív beszerzési folyamatokkal fog foglalkozni veresegyházi telephelyünkön.

Feladatok:

– Gyártáshoz szükséges alapanyag beszerzés
– Kapcsolattartás a külföldi és magyar beszállítókkal, a termeléstervezőkkel, raktárral, statégiai beszerzéssel
– Az optimális készlet nagyság és forgási sebesség kialakítása, fenntartása
– Rendszeres beszerzési riportok és előrejelzések készítése
– Késések időbeni azonosítása és az eszkalálása
– Oracle rendszerben történő munkavégzés

Kit keresünk a feladatra?
Aki:​

– Gazdasági/logisztikai/műszaki területen szerzett BSc vagy MSc végzettséggel rendelkeznek
– Hasonló munkakörben szereztek tapasztalatot
– Kiválóan kommunikálnak magyar ÉS angol nyelven egyaránt
– Remek kezdeményező- és elemző képességgel bírnak
– Akik ügyesen dolgoznak önállóan de a csapattagokkal is jól tudnak együttműködni
– Magabiztosan használják az Office programokat, Oracle ismerete előnyt jelent

A GE Gas Power veresegyházi telephelyén – mely az üzletág második legnagyobb gyára a világon – jelenleg közel 1600 főt foglalkoztatunk. Tevékenységeink: gázturbina alkatrészek gyártása, javítása; kis-és közepes gázmotoros és gázturbinás erőművek összeszerelése.

Veresegyház nem a világ vége, több céges buszjáratunkkal az M0, M2, M3 autópályákról akár 20 perc alatt is elérhető Budapestről. A gyár egy csodálatos zöldnövényekkel és nyugodt környezetben található völgyben terül el, ahol mindig csicseregnek a madarak és süt a nap.

Amit nyújtunk:

– Több elemű juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, bónusz)
– Kiváló munkakörülmények modern gyárunkban
– Céges laptop és telefon a munkavégzéshez
– Bejárási támogatás (kiterjedt céges buszhálózat Budapestről és a környező településekről)
– Minőségi ételeket kínáló étterem (egészséges és kedvező árú menü ajánlatok)
– Bankautomata, könyvkölcsönzés, saját kondi terem és kültéri sportpályák a munka utáni kikapcsolódáshoz
– GE Önkéntes csoportok: olyan csapatok, amelyek célja a közösségi összefogás erejével jobbá tenni környezetünket (pl. Women’s Network, HealthAhead, Inclusion&Diversity Council)