Beszerző

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Otthonosan mozogsz a beszerzés területén? Szívesen vennéd ki a részed egy piacvezető kreatív technológiai fejlesztésekkel foglalkozó nagyvállalat beszerzési tevékenységében? Légy részese egy kalandnak és csatlakozz hozzánk direkt/indirekt beszerző pozícióba még ma!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Direkt beszerzőként:
Alapanyagok operatív beszerzése a gyár igényeinek megfelelően.
Beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések és reklamációk kezelése.
Alapanyag-nyilvántartás nyomon követése
Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal, társosztályokkal, gyártó részlegekkel
Alapanyag-beszerzés gyártási terv és készletszint szerint, árulehívások keretszerződés alapján, készletszint-menedzsment, havi számlazárásában való aktív részvétel
A rendelési folyamat teljes menedzselése, vállalati rendszerben történő feldolgozása
Indirekt beszerzőként:
Alapanyagok operatív beszerzése a gyár igényeinek megfelelően
beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések és reklamációk kezelése
beszállítói szerződések készítése, (alap)anyag-nyilvántartás nyomon követése
folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal, társosztályokkal, gyártó részlegekkel
árajánlatok bekérése vállalati igények alapján, tendereztetés, tárgyalás (csomagolóanyagok, gépek, berendezések, mérőműszerek, pótalkatrészek stb.)
a rendelési folyamat teljes menedzselése, vállalati rendszerben történő feldolgozása
Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Tanulmányok végzettségek:
Felsőfokú végzettség (preferáltan logisztikai, vagy gazdálkodás-menedzsment vonalon)
Szakmai tapasztalati elvárások:
1-3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Személyes készségek:
Aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
kiváló kommunikációs képesség
megbízhatóság
proaktív attitűd
Mit kínálunk?
versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok)
határozatlan idejű munkaszerződés
oktatások, képzések
ingyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatása
meleg étkeztetés helyben
modern munkakörnyezet
Előny
gyártó cégnél/autóiparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
SAP ismerete
A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkaidő: 8:00-16:30
Munkavégzés helye: Göd

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!