Hálózati rendszermérnök

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Standszám:

A7

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, hálózati rendszermérnök feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
• Aktív eszközök (firewall, router, switch) adminisztrációja, konfigurációja és felügyelete
• Hálózati eszközök telepítése, telepítésük koordinálása
• Hálózati hibák felderítése és elhárítása (Level 2 és Level 3)
• Hálózati infrastruktúra tervezése, bővítése, karbantartása, optimalizálása
• Fizikai és virtuális adatátviteli hálózatok specifikálása, tervezése, dokumentálása
• Hálózat és IT biztonság területén együttműködés új megoldások kidolgozásában, tesztelésében, implementálásában
• Ticketing rendszer használata
• Specifikációk, technikai dokumentációk készítése
• Projektekben történő szakértői részvétel

Elvárások
• felsőfokú szakirányú végzettség vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat
• min. 5 év IT üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
• CCNA vagy annak megfelelő szintű hálózati ismeretek
• CISCO hálózatok, tűzfalak terén tapasztalat
• Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások ismerete
• kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, megoldáscentrikusság
• önállóan és csapatban történő munkavégzés
• rugalmasság, terhelhetőség, fejlődési és tanulási hajlandóság

Nyelvismeret:
• legalább alapfokú angol nyelvtudás – műszaki anyagok felhasználásához

Előnyt jelent:
• Gyártói minősítések
• PaloAlto tűzfalak terén tapasztalat, gyakorlati ismeretek
• SIEM ismeretek
• Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete
• Jártasság több telephelyes környezet üzemeltetésében

• Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• Cafeteria juttatás
• hosszú távú munkalehetőség
• kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
• széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
• szakirányú továbbképzéseken való részvétel

Szektor:
IT üzemeltetés, Telekommunikáció
• Hálózati és Rendszermérnök
• Rendszerüzemeltető
• teljes munkaidő
• Budapest