Biztonságtechnikai technikus

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, biztonságtechnikai technikusi feladatkör betöltésére munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:
• behatolásjelző, beléptető, videómegfigyelő, automatikus tűzjelző és oltó, illetve kaputelefon rendszerek üzemeltetése, karbantartása, illetve eseti hibaelhárítása
• részvétel a rendszerek telepítésében, kiépítésében és beüzemelésében

Elvárások
• középfokú műszaki végzettség
• pontos, precíz, önálló, munkavégzés
• kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség
• motivált személyiség
• alap szintű MS Office ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Nyelvismeret:
• nem feltétel

Előnyt jelent:
• elektrotechnikai műszerész vagy technikus végzettség
• IT hálózatszerelési ismeretek
• biztonságtechnikai kivitelezésben, karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
• tűzvédelmi szakvizsgák megléte (8., 9., 13.,15.)
• alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• kezdő bruttó bér 600.000 Ft, amely releváns szakmai tapasztalat esetén emelkedhet
• hosszú távú, biztos munkalehetőség
• komoly, nagy rendszerekkel történő tapasztalatszerzés, munkavégzés
• szakmai fejlődés a biztonságtechnika minden területén
• kihívásokkal teli, változatos és felelős szakmai munka
• regionális jelentőségű, illetve országos kiterjedésű feladatokban való részvétel
• szakirányú továbbképzéseken való részvétel
• iparági átlagot meghaladó kezdő bérezés
• cafeteria juttatás

Szektor:
• Technikus
• Teljes munkaidő
• Budapest

Kulcsszavak: biztonságtechnika, technikus, biztonságtechnikai szerelő, elektrotechnikai műszerész