Biztosítóberendezés műszerész

BKV Zrt.

Standszám:

Metró Üzemeltetés-technológiai Főmérnökség

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

A szolgálati helyéül kijelölt állomás biztosítóberendezéseinek üzemeltetése, karbantartása, javítása.
Vasúti biztosítóberendezések műszaki állapotának előírás szerinti vizsgálata, mérése és ellenőrzése, karbantartási tevékenység feladatainak és javítási tevékenység részfeladatainak elvégzése.

A munkakör betöltésének feltételei:

érettségi bizonyítvány
szakirányú végzettség (elektroműszerész, elektronikai műszerész szakmacsoportos végzettség, vagy ezekkel egyenértékű végzettség)
felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat

pályakezdőket is szívesen fogadunk

A jelentkezésnél előny:

biztosítóberendezés műszerész végzettség, gyakorlat, illetve hasonló területen (elektromos berendezések karbantartása, villanyszerelés) szerzett jártasság
informatikai ismeretek

Amit nyújtunk:

stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
cafetéria juttatások
üdülési, illetve munkásszálló lehetőségek
ingyenes utazási lehetőség a BKV Zrt. járatain, hozzátartozónak is
munkásszállón történő elhelyezés a Társaság belső szabályozásai, előírásai alapján vehető igénybe
A munkavégzés jellege, helye:

váltó műszakos munkarend, a munkavégzés helye változó, budapesti metróvonalak állomásainak területén.
A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Csatolni kérjük: fényképes szakmai önéletrajzot