C++ developer

RECRUBY

Több éves tapasztalatod van C++ fejlesztőként? Érdekelnek az autóipari projektek? Szívesen részt vennél egy digitális forradalomban? Téged keresünk!

Feladatok:
– Vezérlőn belüli hálózati kommunikációt biztosító szoftver fejlesztése
– Ethernet, CAN, FlexRay napi szintű használata
– Autóipari projektben való részvétel

Elvárások:
– 3+ év tapasztalat C++ és network technológiákban (pl. TCP/IP, CAN, Ethernet)
– Git és hardware interfaces ismerete
– Linux vagy Windows ismerete
– Magabiztos angol nyelvtudás
– Előny: Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
– Versenyképes fizetés és bőséges juttatási csomag
– XI. kerületi modern iroda
– Home office lehetőség
– Dinamikusan fejlődő vállalat
– Támogatott tanfolyamok, képzési programok

Csatlakozz nemzetközi partnercégünkhöz, a világ egyik vezető IT szolgáltatásokat nyújtó vállalatához, aki magas képességekkel rendelkezik a digitalizáció, a cloud és a security területén is.