CAD/CAM Designer

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

AZÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD CSAPATUNKHOZ, MERT
• termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
• láthatod munkád mindennapos megvalósulását és eredményét;
• felkészült kollégák segítik a munkádat;
• elérhető vezetők támogatnak.

FELADATAID LESZNEK
• Forgácsoló üzem feladatainak és technológiáinak koordinálása;
• CAM programok készítése CNC forgácsológépekre;
• Műszaki dokumentációk készítése: automata berendezések, célgépek gépészeti tervezése alkatrész lista és műhelyrajzok
valamint a gyártósorok műszaki rajzainak, dokumentációjának készítése;
• Részvétel a gépek pneumatikus és elektromos dokumentációjának létrehozásában;
• A gyártandó alkatrész gyártásának felügyelete koordinálása;
• A műszaki területen használt törzsadatok karbantartása a számítógépes rendszerben;
• Kapcsolattartás a vevővel, a társosztályokkal és a külső beszállítókkal.

TÉGED KERESÜNK, HA
• Képes vagy felelősséget vállalni, valamint hatékonyan kommunikálni és együttműködni másokkal;
• Ügyfélközpontú, proaktív szemléleted van;
• Jó kommunikációs és probléma megoldó készséggel bírsz;
• Tudsz döntést hozni, valamint csapatban és önállóan is dolgozni;
• Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel;
• Magas szinten ismered és magabiztos használod a 3D CAD/CAM programokat: Solid Works, AutoCad, Inventor;
• Legalább 2 éves autóipari, illetve tervezői tapasztalattal rendelkezel;
• Középfokon beszélsz angolul.