CNC hosszeszterga automata gépbeállító

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Feladatok:
 Egyorsós vezértárcsavezérlésű hosszesztergákon beállítások végrehajtása. (TORNOS MS7, R10,)
 A gyártás figyelemmel kisérése, alapanyagok befűzése, rendszeres gyártásközi mérések elvégzése, szerszám korrekciók végrehajtása
 Napi, heti karbantartási feladatok elvégzése: gépek kenő, illetve vágóolajjal való feltöltése, gépek takarítása
 Gyártás fejlesztése, ciklusidők optimalizálása
Elvárások:
 Hosszesztergákon szerzett forgácsolási tapasztalat
 Hagyományos esztergán szerzett tapasztalat
 Három műszakos munkarend vállalása (2 műszakos munkarend, a 3 műszak csak időszakosan)
 Felhasználói szintű számítógépes ismeret
 Szakirányú végzettség
Előny:
 Többorsós hosszesztergákon szerzett forgácsolási tapasztalat
 Angol vagy francia nyelvtudás
Amit kínálunk:
 Versenyképes jövedelem
 Stabil, hosszú távú munkahely
 Kiváló munkakörülmények

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!