Contact Center

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Partnerünk Contact Center munkatársakat keres határozatlan időtartamra – munkaerő-kölcsönzés keretein belül – budapesti irodájába.

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Telefonon érkező általános bejelentések, reklamációk, panaszok fogadása, ügyintézése
Standard írásos ügyek kezelése
Ügyfelek szerződéses, vagy szerződés felmondással kapcsolatos bejelentéseinek fogadása
Pontos, naprakész tájékoztatás nyújtása az ügyfelek részére, felmerült problémák kezelése, valamint kimenő telefonhívások kezdeményezése a beérkező igényekkel kapcsolatban
Kampányok miatti ügyfélmegkeresések indítása
Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Végzettség:

érettségi
Technológiai tudás:

magabiztos MS Office csomag használat
Kompetenciák:

Ügyfélközpontúság és megoldás-orientáltság
Nyitott, kommunikatív, empatikus személyiség
Jó konfliktuskezelési képesség
Rugalmasság, nyitottság
Mit kínálunk?
Versenyképes fizetés
Motivációs bónusz
Cafeteria (éves szinten br. 320 000 Ft )
Fizetett pótszabadság
Kockázati élet- és balesetbiztosítás
Magán egészségügyi szolgáltatás
Teljes körű szakmai támogatás és képzés
Előny
hasonló munkakörben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
SAP-ISU felhasználói szintű ismerete

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

Standszám: B13

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!