Customer Quality Engineer

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Otthonosan mozogsz minőségügyi területen? Kommunikatívnak tartod magad és ezt szívesen kamatoztatnád a mindennapi munkád során?
Belemélyednél egy világvezető cég folyamataiba, miközben a szakmai fejlődésed adott szervezeten belül?
Ha a kérdéseimre a válaszod IGEN, ne habozz és jelentkezz Customer Quality Engineer pozícióba még MA!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Partnerünk ügyfeleinek támogatása minőségügyi kérdésekben
Új projektek és a termelés felfutásának szakmai támogatása
Vevői reklamációk kezelése, problémák felkutatása, megelőző intézkedések végrehajtása, problémák megoldása (8D)
Külső és belső auditokon való részévétel
Aktív részvétel a P-FMEA, CP, és a minőségi terv elkészítésében a vevőspecifikus követelményeknek megfelelően
Minőségirányítási rendszer fejlesztésében való részvétel

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Tanulmányok:
Mérnöki végzettség (alapszak/mesterszak) – gépész, ipari, villamosmérnök végzettség
Tapasztalati elvárások:
3-5 év tapasztalat minőségügyi mérnök pozícióban, vagy minőségügyi projektekben szerzett tapasztalat – preferáltan autóiparban
Kompetenciák:
ISO 9001; IATF 16949; VDA 6.3; VDA 6.5 szabványok ismerete
8D, 5-Why, Ishikawa, P-FMEA, CP, SPC, Kaizen, 5S, APQP, PPAP ismerete
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Jó problémamegoldó képesség
Erős kommunikációs képesség

Mit kínálunk?
versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok)
határozatlan idejű munkaszerződés
oktatások, képzések
ingyenesen igénybe vehető vállalati busz/bejárás támogatása
nemzetközi munkalehetőség
meleg étkeztetés helyben
modern munkakörnyezet

Előny
Belső vagy beszállítói auditorként szerzett tapasztalat előnyt jelent
A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkaidő: 8:00-16:30
Munkavégzés helye: Göd

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!