Cyber Security rendszerauditor

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Vállalatunk minőségirányítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a termékeink gyártására vonatkozó törvényi előírások és követelmények határozzák meg. Területünk egyik fő célkitűzése, hogy ezeknek az elvárásoknak megfelelő minőségű motorok és járművek kiszállítását biztosítsa és ehhez stabil gyártási folyamatok kerüljenek kialakításra.

Következő feladatok várnak Önre
– Belső rendszer (ASMS és ISO 9001) és folyamat auditok elvégzése akár külföldi telephelyeken is
– Auditeredmények nyomon követése
– Intézkedések meghatározásban való részvétel, végrehajtott intézkedések ellenőrzése
– Szakterületek QMS támogatása, tanácsadás
– Dokumentációk kontrollálása, bevezetése, naprakészen tartása
– Kapcsolattartás és rendszeres kommunikáció az Audi AG ASMS-el foglalkozó kollégáival

Ön az ideális jelölt, ha
– Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (mérnök vagy IT)
– Magabiztos német és angol nyelvtudása van
– Autóipari tapasztalattal és minimum 2-3 éves auditori tapasztalattal (ISO 9001, IATF 16949) rendelkezik
– IT területen szerzett tapasztalata van (IT biztonság, szoftver,- rendszerfejlesztés)
– SUMS, CSMS, ISO21434 ismeretek előnyt jelentenek
– Minőségügyi eszközök ismeretével rendelkezik
– Kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés jellemzi
– Szívesen dolgozik csapatban