Diszponens

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Gyártáshoz szükséges alkatrészek rendelése, napi alapanyag-ellátás biztosítása
Folyamatos, napi szintű aktív kapcsolattartás a beszállítókkal (német és/vagy angol nyelven)
Biztonsági raktárkészlet tervezése és alapanyagkészletek megfelelő szinten tartása
A szériagyártáshoz szükséges csomagolóanyagok megrendelése és készletmonitorozása
Import szállítások nyomon követése
Kritikus hiányzó anyagok követése, extra fuvarok koordinálása, eszkalációk időben történő elindítása az ellátási láncban
Szoros együttműködés az ellátási lánc, logisztika területen dolgozó kollégákkal, valamint a kapcsolódó szervezeti egységekkel

ELVÁRÁSOK:
Hasonló munkakörben szerzett, releváns tapasztalat, valamint felsőfokú logisztikai vagy műszaki végzettség (vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmány)
A feladatok ellátásához elengedhetetlen az aktív, társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás (szóban és írásban)
Kiváló kommunikációs képesség, analitikus gondolkodásmód
Magas szintű problémamegoldó készség, proaktivitás
Precíz, pontos, önálló munkavégzés
Vállalatirányítási rendszer, kiemelten preferált SAP ismeret
Felhasználói szintű MS Office szintű ismeret
A diszponensi feladatkör önállóságot,rugalmasságot, kitartást, jó szervezőkészséget, stressztűrőképességet igényel