DONORVIZSGÁLÓ MENTŐTISZT (Kaposvár)

Plazmaszolgálat Kft.

A gyógyszeriparban 14 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú kaposvári Plazma Pontjába DONORVIZSGÁLÓ MENTŐTISZT munkatársat keres.

FELADATAI:

Plazmaadók plazmaadásra való alkalmasságának megítélése
Szükséges adminisztráció elvégzése
Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
Plazmaferezis során felügyelet biztosítása

ELVÁRÁSOK:

Mentőtiszt végzettség és érvényes működési engedély
Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
Jó kommunikációs készség
Felhasználó szintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:

Munkavégzés teljes munkaidőben vagy óradíjas szerződéssel
Munkaviszony esetén átlag feletti juttatási csomag: élet- és egészségbiztosítás, Cafeteria, 30 nap szabadság, bejárási támogatás, motivációs rendszer
Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár