Donorvizsgáló orvos (Kaposvár)

Plazmaszolgálat Kft.

A gyógyszeriparban 14 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú kaposvári Plazma Pontjába DONORVIZSGÁLÓ ORVOS munkatársat keres.

FELADATAI:
Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata, plazmaadásra való alkalmasság megítélése és rendszeres ellenőrzése
Szükséges adminisztráció elvégzése
Vérkép és vitális paraméter értékek kiértékelése
Plazmaferezis során orvosi felügyelet biztosítása

ELVÁRÁSOK:
Általános orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély
Szakvizsga nélküli orvosok jelentkezését is várjuk
Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
Jó kommunikációs készség
Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

AMIT KÍNÁLUNK:
Munkavégzés teljes munkaidőben vagy óradíjas szerződéssel
Munkaviszony esetén átlag feletti juttatási csomag: élet- és egészségbiztosítás, Cafeteria, 30 nap szabadság, bejárási támogatás, motivációs rendszer
Felszerelt, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál egy összetartó és motivált csapat tagjaként

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Kaposvár