Elektromos karbantartó

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Gazdaságos, és előírt minőséget megvalósító üzemeltetés biztosítása, a váratlan meghibásodások, illetve az üzemből való kieső idők csökkentése
Az üzemben található gépek és műszaki berendezések javítása a kiadott javítási megrendelők alapján
A karbantartási tervben (TPM) meghatározott karbantartási feladatok végrehajtása és dokumentálása
Rendszeres megelőző karbantartás és műszaki javító ötletek segítségével a gépek rendelkezésre állásának folyamatos biztosítása
A megelőző karbantartás segítségével elkerülni a berendezések leállását
A munkabiztonsági- és környezetvédelmi előírások betartása
Felel a rábízott gépek működésének biztosításáért, a megfelelő műszaki szintjük fenntartásáért
Értelmezni tudja az elektromos rajzokat és előírásokat
Zavarelhárítás, hibakeresés és a zavaró források kiiktatása a fent gyártó és épület berendezéseken
A gépek működésének folyamatos ellenőrzése
Változtatások átbeszélése a felettessel
Az elvégzett javításokról, munkájáról a meghatározott módon feljegyzést készít
Betartja a munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírásokat, a vállalatnál érvényben lévő Házi rendet és belső szabályokat
A gyártás végig követése mellett a gyenge pontok és azok okai felismerésre kerülnek, ezeket a felettessel egyeztetve meg kell szünteti
Munka végzése közben környezetében, illetve eszközei tárolásánál betartja az 5S szabályait
SAP, TPM karbantartásokat előírásnak megfelelő idő kereten belül elvégzi
Átalakítások végzése az optimális kihasználtság elérése céljából

ELVÁRÁSOK:
Villanyszerelő iskolai végzettség 1000V
Erősáramú villamossági ismeretek
Minimum 3-5év villamos karbantartás területén szerzett tapasztalat
Elektronika vezérlés,Pneumatika, hidraulika
4 műszakos munkarend vállalása ( 3 nap munka, 12 óra; 3 nap pihenő)
Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNY:
Tűzvédelmi Szakvizsga Bizonyítvány
Emelőgépkezelő Bizonyítvány
Targoncavezető Bizonyítvány
Hegesztéstechnika

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.